СТВОРЕННЯ ЛІТЕРАТУРНИХ ПРОЕКТІВ

СТВОРЕННЯ ЛІТЕРАТУРНИХ ПРОЕКТІВ

Зарубіжна література 5 клас розробки уроків

Мета: перевірити рівень розуміння творів, вивчених у темі «Сучасна література. У колі добрих героїв»; розвивати творчі здібності учнів, їхні вміння ґрунтовно й аргументовано обстоювати свою точку зору в письмовій формі.

Обладнання: тексти творів, що вивчалися у темі «Сучасна література. У колі добрих героїв»

Хід уроку

I. Організаційний момент

II. Оголошення теми і завдань уроку. Мотивація навчальної діяльності учнів

Орієнтовний план написання вітального слова літературному твору, героєві, автору

1. Оберіть твір(героя чи автора книжки), на честь якого ви будете писати вітальне слово. Вкажіть його на початку вашої творчої роботи.

2. У цікавій формі розкажіть, чому саме цей твір (герой чи автор) є фаворитом серед творів вивченої вами теми «Сучасна література. В колі добрих друзів».

3. Які саме творчі здобутки та новації твору чи автора, вчинки та особистісні характеристики героя ви хочете уславити своїм вітальним словом?

4. Поясніть, чим став близький цей текст (герой чи автор)?

5. Висловіть свою подяку улюбленому твору даної теми(героєві чи автору) та свої сподівання щодо подальшого спілкування з ними.

6. Завершіть свою творчу роботу висновком щодо моральної та естетичної цінності вивченої теми «Сучасна література. У колі добрих друзів» у цілому.

III. Самостійне написання вітального слова твору (героєві чи автору) на основі текстів, вивчених у темі «Сучасна література. У колі добрих друзів»

IV. Домашнє завдання

Повторити вивчений матеріал. Підготуватися до контрольної роботи.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.