ПЛАНИ - В. СКОТТ - ГЕРОЇЧНЕ МИНУЛЕ В ЛІТЕРАТУРІ - 7 клас

ПЛАНИ - В. СКОТТ - ГЕРОЇЧНЕ МИНУЛЕ В ЛІТЕРАТУРІ - 7 клас

МЕГАЗБІРКА НАЙКРАЩИХ УЧНІВСЬКИХ ТВОРІВ. 2014 5-11 КЛАСИ

Ровена та Ребекка - дві різні долі

1. Походження героїнь та їхня соціальна приналежність. (Ровена — онука короля; Ребекка — донька єврея-лихваря.)

2. Віросповідання героїнь. (Ровена — католичка; Ребекка — іудейка.)

3. На лицарському турнірі. (Ровена — королева турніру; Ребекка — звичайна гостя.)

4. Роль Ровени і Ребекки у житті Айвенго. (Ровена і Ребекка кохають Айвенго. Але роль Ребекки більш дієва: вона рятує юнака, лікує його.)

5. Перебування у полоні. (Обидві героїні поводять себе достойно.)

6. Подальша доля героїнь. (Ровена одружилася з Айвенго. Ребекка стала черницею.)

Історичний колорит і романтика пригод у романі

I. Поняття про історичний колорит. (Історичний колорит — це наявність у творі, сцені чи описі, а також у мові персонажів прикмет історичного минулого. Це імена історичних героїв, описи старовинних звичаїв, згадки про історичні події тощо.)

II. Мова героїв роману. (У романі «Айвенго» історичний колорит створюється за допомогою лексичних засобів увиразнення мовлення. До них належать: архаїзми, історизми, екзотизми, варваризми.)

III.Описи як засіб створення історичного колориту. (У романі детально описано житло середньовічних феодалів, одяг лицарів, саксів та норманів, представників єврейської нації, жіночий одяг.)

IV. Елементи пригодницького роману та їх роль у творі. (У романі «Айвенго» є мотиви переслідування, викрадення, загадковості й таємничості, ситуації припущення й розгадування. За допомогою пригодницьких елементів створюється відповідна атмосфера, події розвиваються більш динамічно.)


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.