Якою має бути справжня Людина? - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - Р. КІПЛІНГ - МИСТЕЦТВО БУТИ ЛЮДИНОЮ - 7 клас

Якою має бути справжня Людина? - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - Р. КІПЛІНГ - МИСТЕЦТВО БУТИ ЛЮДИНОЮ - 7 клас

МЕГАЗБІРКА НАЙКРАЩИХ УЧНІВСЬКИХ ТВОРІВ. 2014 5-11 КЛАСИ

Людство уже не одне тисячоліття хвилюють питання про те, кого можна назвати справжньою Людиною і як нею стати. Питання важкі, але пошуки на них стимулюють особистість до досконалості.

На мою думку, Людиною може називатися лише той, хто за будь-яких ситуацій прагне і вміє залишатися самим собою, йти своїм шляхом, бути вірним своєму вибору, не втрачати почуття гідності, робити добрі справи, не хизуючись цим.

Деякі люди люблять власні недоліки пояснювати недосконалістю світу. Але ж у кожного з нас завжди є вибір. Слід пам'ятати слова відомого американського письменника О. Генрі: «Треба прагнути бути людиною, незважаючи на всю жорстокість навколишнього світу».

Ця тема неодноразово порушувалася в літературі. Власне, художня література багато робить для того, щоб виховати із особистості справжню людину. Цікавим є вірш англійського письменника Р. Кіплінга «Якщо...». Автор поезії розглядає багато морально-етичних проблем і дає поради, як саме слід виховувати особистість. Р. Кіплінг пише:

Як зможеш все віддати без остатку,

Без жалю все поставити на стіл, —

Програвшися ж, почати бій спочатку,

В мовчанні гордім втрату цю знести.

А ще слід бути порядним і скромним незалежно від посади, яку ти обіймаєш, оптимістом, вперто йти до поставленої мети, не шкодуючи сил і часу.

Хай час біжить! Невтомний біг хвилини

Ущерть наповнить смислом ти зумій!

Тоді я зможу мовить: ти — Людина,

Твоя — Земля і все, що є на ній.

Так, жити за такими нормами дуже важко. Але головне — мати бажання чинити саме так. Тож вибір Залишається за кожним із нас.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.