Тематичне оцінювання за творчістю Р. Бернса та Марка Твена. Письмовий переказ із творчим завданням - СВІТ ДИТИНСТВА Й МОРАЛЬНІ ЦІННОСТІ В ЛІТЕРАТУРІ - II семестр

Тематичне оцінювання за творчістю Р. Бернса та Марка Твена. Письмовий переказ із творчим завданням - СВІТ ДИТИНСТВА Й МОРАЛЬНІ ЦІННОСТІ В ЛІТЕРАТУРІ - II семестр

УСІ УРОКИ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 5 КЛАС

Мета: систематизувати та узагальнити знання учнів про творчість письменників; виявити рівень знань, умінь та навичок з метою контролю та їхньої корекції; розвивати навички письмово переказувати епізоди великого прозового твору, зіставляти основні думки та проблеми; розвивати пам’ять, образне та логічне мислення; виховувати високі моральні якості, повагу до загальнолюдських цінностей.

Обладнання: завдання до переказу із творчим закінченням.

Теорія літератури: повість, вірш, головна думка, проблеми, мотиви, художні засоби, художні образи, переказ.

ХІД УРОКУ

I. Оголошення теми й мети уроку, мотивація навчальної діяльності школярів

II. Основний зміст роботи

1. Інструктаж до виконання роботи

Напишіть стислий переказ фрагменту повісті (варіант І — «На безлюдному острові»; варіант ІІ — «Том і Беккі в печері»).

Переказ — це передавання своїми словами змісту художнього твору або його уривка із використанням його художніх, стилістичних особливостей.

Творче завдання

Висловити судження про те, що є спільного у вірша Р. Бернса «Чесна бідність» і повісті Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра». (Наприклад, ідеї про чесність, порядність, братерство та ін.)


2. Написання роботи

Творче завдання бажано спочатку виконати на чернетці.

III. Домашнє завдання

Підготувати презентацію улюбленого твору дитячої літератури ХХ-ХХІ ст. (або який читали нещодавно).


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.