Короткий переказ - МІФОЛОГІЯ ЯПОНІЇ - МІФ ПРО ВИНИКНЕННЯ СВІТУ У РІЗНИХ НАРОДІВ - 6 КЛАС

Короткий переказ - МІФОЛОГІЯ ЯПОНІЇ - МІФ ПРО ВИНИКНЕННЯ СВІТУ У РІЗНИХ НАРОДІВ - 6 КЛАС

На небі народилися перші боги. Але справжнє створення світу почалося через кілька поколінь, коли народилися бог Ідзанакі і богиня Ідзанамі.

Земля була лише маслянистою плямою на величезному океані. І боги наказали Ідзанакі й Ідзанамі згустити Землю, і дали їм багато оздоблений спис. Ідзанамі й Ідзанакі пішли на плавучий міст, схожий на райдугу, що поєднує вищий світ з нижчим. Вони занурили спис в океан, розмішали воду і вийняли його. Зі списа впало кілька крапель води. Доторкнувшись до поверхні океану, вони перетворилися на острів: так з’‎явилася перша суша. Ідзанакі й Ідзанамі оселилися на острові і здійснили шлюбний обряд. Після цього у них народилися діти: острови, які утворюють Японію, і боги-камі, які її заселяють.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.