ПЕРЕДМОВА - Розробки уроків - Зарубіжна література 9 клас - 2017 рік

ПЕРЕДМОВА - Розробки уроків - Зарубіжна література 9 клас - 2017 рік

Розробки уроків - Зарубіжна література 9 клас - 2017 рік

ПЕРЕДМОВА

Шановні колеги!

Зарубіжна література в контексті сучасної педагогіки створює сприятливі передумови для залучення учнів до скарбниці світової культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей, виховання естетичного смаку, читацької та загальної культури. Не менш важливою є також робота з урахуванням особистості учня, його здібностей, нахилів, пізнавального інтересу.

Посібник укладено з урахуванням вимог Програми для загальноосвітніх навчальних закладів. 5-9 класи (2017 р., зі змінами)” (укладачі О. М. Ніколенко, К. В. Таранік-Ткачук, С. П. Фоміна та ін.)”.

У цьому виданні ми пропонуємо календарне планування уроків із зарубіжної літератури у 9 класі, методичні розробки, які стануть у пригоді як молодим спеціалістам, так і досвідченим фахівцям, даючи освітянам можливість для варіацій, диференціації та вироблення творчого підходу. Вчитель сам вирішує, скільки годин на яку тему визначити.

Календарно-тематичне планування та розробки уроків складено так, що вчитель сам може вирішувати, скільки годин відвести на окрему тему.

Розробки уроків, запропоновані в посібнику, спрямовані на те, щоб через зацікавленість залучити дев’‎ятикласників до текстуального вивчення програмових творів, формувати у школярів уявлення про літературу як мистецтво слова, відпрацьовувати вміння й навички аналізу художнього тексту. Цьому сприятимуть розміщені тут запитання й завдання для учнів, матеріали для лекції вчителя, орієнтовний аналіз програмових текстів, вікторини, коментарі до теми, тестові завдання для контрольних робіт.

Бажаємо вам та вашим учням успіхів та творчої наснаги.

З повагою, автор