Чи потрібне людині почуття помірності? (За казкою О. Пушкіна «Казка про золоту рибку») - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ - 5 клас

Чи потрібне людині почуття помірності? (За казкою О. Пушкіна «Казка про золоту рибку») - ЗРАЗКИ ТВОРІВ - КАЗКИ НАРОДІВ СВІТУ - 5 клас

МЕГАЗБІРКА НАЙКРАЩИХ УЧНІВСЬКИХ ТВОРІВ. 2014 5-11 КЛАСИ

Як це не прикро, але у людей є жадібність. Як відомо з Біблії, це один із семи смертних гріхів, що призводить до нестримності, внутрішньої злоби та замкнутей.

Повчальним уроком для людей може бути «Казка про золоту рибку» О. С. Пушина.

Героїня казки — стара, яка тридцять і три роки прожила у землянці на березісинього моря. А потім сталося диво: старий упіймав золоту рибку, яка здійснювала будь-яке бажання. Ось і захотілося старій спочатку нове корито, далі — нову хату, потім — стати дворянкою, а згодом — царицею, володаркою морською, якій Мін служити золота рибка. Такого нахабства не могла витримати навіть добра золота рибка!

На мою думку, стару покарано справедливо. Адже завжди слід у всьому знати межу і вчасно зупинитися. Якби стара так зробила, жили б вони зі старим довго її щасливо, не знаючи труднощів. А що ж вийшло з непомірної жадібності?!

Отже, помірність слід виховувати з дитинства. А казка О. Пушкіна саме й показує, до чого може довести жадібність.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.