ТВОРЕННЯ - ІНДІЙСЬКІ МІФИ - МІФИ НАРОДІВ СВІТУ

ТВОРЕННЯ - ІНДІЙСЬКІ МІФИ - МІФИ НАРОДІВ СВІТУ

Спочатку не було нічого. Ні Сонця, ні Місяця, ні зірок. Лише води простягалися безмежно. Води зародили вогонь. Величезною силою тепла зародилося в них Золоте Яйце. Тоді ще не було кому відміряти час, та стільки, скільки триває рік, плавало Золоте Яйце в безмежному океані. Через рік із Золотого Яйця виник прародитель Брахма. Він розбив Яйце, і воно розкололося навпіл. Верхня половина його стала Небом, нижня — Землею, а між ними, щоб розділити їх, Брахма умістив повітряний простір. І він закріпив Землю серед вод, і поклав початок часу. Так було створено Всесвіт.

А тоді Творець озирнувся навколо і побачив, що немає нікого, крім нього, і йому стало страшно. З того часу страх приходить до кожного, хто залишається сам. Але Брахма замислився: «Кого мені боятися, адже тут немає нікого?» І страх минув. Але і радості Творець не знав; і тому самотні не знають радості.

І Брахма вирішив створити потомство. І силою думки своєї він породив шістьох синів, перших істот створеного Брахмою світу. Старший син був народжений з душі Творця; з очей Брахми народився другий син; третій явився з уст Брахми, четвертий — з правого вуха; п’‎ятий — з лівого; шостий — з ніздрів Творця. Від його синів походять боги й демони, люди, птахи і змії, велетні і чудовиська, корови та інші тварини, що заселили Небо, землю, підземний та підводний світи.


Віртуальна читальня Зарубіжної літератури для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.